Сайт 8-В класса

Харьковской гимназии № 13

Харьковского городского совета Харьковской области

 м. Харків,вул. Благовіщенська 36,
телефон (057) 712-23-42
е-mail: shoo-13@ukr.net

Турніри 2016-2017

Список учнів переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце, зайняте на ІІ етапі

Предмет

ПІБ вчителя

Куропатенко Максим

Олександрович

9

ІІІ

Трудове навчання

Сотніченко В.В.

Кудрявцева Марія Олексіївна

11

ІІІ

Російська мова та література

Буслова О.О.

Щитова Єлизавета Андріївна

8

ІІІ

Географія

Петлевська В.О.

Рєпін Вячеслав Дмитрович

9

ІІІ

Географія

Сердюк В.Г.

Мацко Єлизавета Дмитрівна

10

ІІ

Географія

Сердюк В.Г.

Щитова Єлизавета Андріївна

8

ІІ

Історія

Кальнооченко І.М.

Ракитянська Ксенія Кирилівна

11

І

Історія

Доброхотова Л.В.

Вельчев Родіон Гермович

6

І

Математика

Чередніченко І.В.

Бабенко Дмитро Сергійович

7

ІІ

Математика

Попова В.С.

Миннахметов Рінат Талінович

8

І

Математика

Самаріна М.А.

Козлов Максим Володимирович

9

ІІІ

Математика

Гаплевська Д.О.

Михайлова Дарья Сергіївна

11

ІІІ

Математика

Самаріна М.А.

Кудрявцева Марія Олексіївна

11

ІІІ

Українська мова та література

Самаофал Л.М.

Мосальова Ксенія

Дмитрівна

8

ІІ

Іноземна мова (англійська)

Шульман І.В.

Ракитянська Ксенія Кирилівна

11

ІІІ

Іноземна мова (англійська)

Шульман І.В.

Шитєєва Дарь’я Володимирівна

7

ІІІ

Хімія

Коленова Т.В.

Щитова Єлизавета Андріївна

8

ІІ

Хімія

Фесенко О.С.

Гуменюк Ксенія Андріївна

8

ІІІ

Хімія

Фесенко О.С.

Козлов Максим Володимирович

9

ІІ

Хімія

Фесенко О.С.

Оленич Павло Сергійович

10

І

Хімія

Фесенко О.С.

Михайлова Дар`я Сергіївна

11

ІІ

Хімія

Фесенко О.С.

Петренко Оксана Юріївна

8

І

Фізика

Мартинова О.А.

Щитова Єлізавета Андріївна

8

ІІ

Фізика

Мартинова О.А.

Минахметов Ренат Таліпович

8

І

Інформатика

Гаплевський П.О.

Гуменюк Ксенія Андріївна

8

ІІ

Біологія

Коленова Т.В.

Судоплатова Карина Олександрівна

9

ІІ

Біологія

Чуб Л.М.

Мацко Єлизавета Дмитріївна

10

І

Біологія

Коленова Т.В.

Михайлова Дар`я Сергіївна

11

ІІ

Біологія

Чуб Л.М.

Судоплатова Карина Олександрівна

9

ІІ

Правознавство

Доброхотова Л.В.

Козлов Максим Володимирович

9

ІІ

Правознавство

Доброхотова Л.В.

Шинкаренко Маргарита Олександрівна

10

ІІ

Правознавство

Доброхотова Л.В.

Рак Ілля Васильович

11

ІІ

Інформаційні технології

Гаплевський П.О.